قلب جوانان استقلال استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قلب: جوانان استقلال استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

معاون ورزشی استقلال می‌گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان است. 

خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

توفیقی : خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است

عبارات مهم : جوانان

معاون ورزشی استقلال می گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان هست.

به گزارش ایسنا ، پندار توفیقی، معاون ورزشی استقلال در اظهاراتی رادیویی راجع به اوضاع نقل و انتقالات استقلال، گفت : همان طور که می دانید تعدادی بازیکن امید و جوان را جذب کرده ایم و البته کار ما تمام نشده هست. از طرفی بازیکنان مد نظر آقای شفر را جذب کرده ایم و به دنبال تمدید قرارداد با سایر بازیکنان هم چون غفوری، ابراهیمی، باقری و … هستیم که با امید ابراهیمی بعد از جام جهانی مذاکره می کنیم و با سایرین در همین روزهای پیش رو صحبت های مان را انجام خواهیم داد.

او راجع به شایعه پیوستن امید ابراهیمی به یک تیم قطری، گفت : استقلال کلوب ساختارمندی است و از طرفی هم امید ابراهیمی بازیکن با اخلاقی است و اگر بخواهد برود حتما به ما اطلاع می دهد. او برعکس بعضی از بازیکنان گذشته استقلال مطمئنا اگر بخواهد به خارج برود ما را در جریان خواهد گذشت. من فکر می کنم بحث جدایی او شایعات دلالان باشد.

خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

معاون ورزشی استقلال راجع به مامه تیام، بیان کرد: اگر مسئله خاصی پیش نیاید و دلالان محترم بگذارند او به استقلال می آید.

توفیقی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که ظاهرا دلش از دلالان خیلی پر است؟ اظهار کرد: به هر حال باید یک قانونی وجود داشته باشد که جلوی آن ها را بگیرد.

معاون ورزشی استقلال می‌گوید بحث حضور امید ابراهیمی در لیگ قطر یک شایعه از سوی دلالان است. 

او راجع به ماجرای دلالی که با تیام دچار مسئله شده است است و از طرفی می گویند پول تیام را در جیب خود گذاشته هست، اظهار کرد: من در جزییات این قضیه وارد نمی شوم، ولی باید بگویم که متاسفانه در کشور عزیزمان ایران عده ای به اسم مدیر برنامه هستند و دلالی می کنند و ریشه فوتبال را می زنند.

معاون ورزشی استقلال در پاسخ به این پرسش که چقدر احتمال دارد استقلال از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن شود؟ توضیح داد: این پرسشها را آقای افتخاری بهتر می داند. ایشان جلساتی را هم در این باره با سایرین برگزار می کند. امروز هم از وزیر ورزش و جوانان درخواست وقت کرده اند و به دیدار ایشان می روند. به هر حال بحث از بین بردن از آسیا فقط محدود به استقلال نیست و مشمول بر پرسپولیس نیز هست. این دو تیم منابع درآمدی ارزش یکسان است و مشخص. مورد نیاز است دولت ورود کند وزارت ورزش و جوانان نمی تواند یک ریال مستقیم یا غیر مستقیم به این دو تیم کمک کند. ما پنج سال است که حق پخش نگرفتیم و هر وقت می رویم پول تبلیغات محیطی را بگیریم می گویند که ما بدهکاریم. باید دولت در این زمینه به این دو تیم کمک کند، آیا که این دو تیم دولتی هستند.

خبر حضور امید ابراهیمی در قطر کار دلالان است / توفیقی

واژه های کلیدی: جوانان | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog