قلب جوانان استقلال استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قلب: جوانان استقلال استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی اعلام وقت اجرای مقررات کسرخدمت‌های تازه سربازی

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا وقت اجرای طرح تازه کسرخدمت‌های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد. 

اعلام وقت اجرای مقررات کسرخدمت‌های تازه سربازی

اعلام وقت اجرای مقررات کسرخدمت های تازه سربازی

عبارات مهم : سربازی

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا وقت اجرای طرح تازه کسرخدمت های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت وگو با ایسنا، راجع به وقت اجرای مقررات تازه کسرخدمت های ناشی از رزمندگی، ایثارگری و آزادگی والدین مشمولان اظهارکرد: سال گذشته بود که قوانین مربوط به کسرخدمت های ناشی از ایثارگری، رزمندگی و آزادگی با نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی عوض کردن کرد و بر این اساس تنها در هرسال ۲۰ هزار نفری که دارای بیشترین امتیاز بودند می توانستند از این کسر خدمت ها بهره مند شوند، موضوعی که مورد اعتراض بسیاری از مشمولان قرار داده شد و اتفاقا خود ما نیز موافق آن نبودیم؛ آیا که تنها افراد دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی و آزادگی یا ۲۸ و ۲۹ درصد جانبازی توانستند از آن بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه جهت عوض کردن در این قانون جلسات متعددی در ستادکل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهارکرد: در نهایت با هماهنگی های انجام شده، تصمیم به اجرای طرحی تازه در مورد کسرخدمت های ناشی از ایثارگری، آزادگی و رزمندگی والدین مشمولان گرفته و مقرر شد تا به ازای هر یک ماه سابقه اسارت و رزمندگی و نیز به ازای هر یک درصد جانبازی، ۱۲ روز کسر خدمت به فرزندان این افراد داده شود.

اعلام وقت اجرای مقررات کسرخدمت‌های تازه سربازی

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه همه موافق این طرح تازه هستیم، گفت: این طرح در روزهای آتی جهت اجرا به شرکت وظیفه عمومی ناجا ابلاغ خواهد شد.

کریمی راجع به اینکه آیا افراد دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی و اسارت و نیز ۲۸ و ۲۹ درصد جانبازی از سربازی معاف می شوند یا طبق مقررات تازه با آنها واکنش‌ها می شوند، گفت: این افراد از سربازی معاف خواهند شد، ولی افرادی که کمتر از این مدت دارای سابقه هستند نیز طبق همین فرمول کسر خدمت دریافت خواهند کرد.

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا وقت اجرای طرح تازه کسرخدمت‌های رزمندگی، ایثارگری و آزادگی را تشریح کرد. 

به گفته کریمی، دراجرای طرح جدید، دیگر تفاوتی ندارد که فردی یک ماه سابقه داشته یا ۲۰ ماه و به هر فرد، متناسب با سابقه اش کسر خدمت داده خواهد شد.

جانشین رییس شرکت وظیفه عمومی ناجا، راجع به اینکه آیا سربازان در حال خدمت نیز می توانند از این مقررات تازه بهره مند شوند، به ایسنا گفت: سربازان درحال خدمت نیز می توانند درخواست خود را به یگان محل خدمت ارائه کرده و از این کسرخدمت ها بهره مند شوند.

واژه های کلیدی: سربازی | اجرای طرح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog